
Набір головок 19-50 мм 3/4". 12 ган. 17 предметів Alloid
5 887,40 ₴
5 298,66 ₴
- Готово к отправке
- Код: НГ-6017М-12
Маючи величезний досвід у роботі з професійним інструментом, компанія VITOL створила більше 10 років тому бренд ALLOID, спираючись на знання про потреби та запити своїх клієнтів.
Бажання відповідати сучасним вимогам і очікуванням клієнтів - це рушійна сила нашого бренду. Тому в 2023 році відбувся ребрендинг ALLOID, результатом якого стали підвищення якості продукту та зміцнення нашої позиції серед лідерів автоіндустрії України.
Даний набір на 17 одиниць інструментів застосовується для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Відмінно підійде як для професіоналів, так і домашніх майстрів. В наборі тріскачка на квадрат 3/8”, вороток шарнірний, подовжувач та великій вибір головок.
Головки виготовлені з високоякісної легованої хромованадієвої сталі та мають трьошарове покриття. Інструмент здатний витримати великі навантаження. Також, головки обладнані компенсатором напруги та легко очищаються завдяки дзеркальному поліруванню поверхні.
Набір відрізняється компактністю - весь вміст зберігається в легкому та зручному чемодані.
Ми гарантуємо якість інструменту ALLOID, адже несемо повну відповідальність на всіх етапах виробництва – від розробки продукту до відвантаження клієнту. Придбавши універсальний набір інструментів ALLOID, Ви отримуєте впевненість у своєму виборі, підтверджену премією "Вибір споживача" і європейською якістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 17 шт |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Размер max | 50 мм |
| Размер min | 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 5 298,66 ₴
- Способ упаковки: Набор головок Alloid 3/4" 12-гранник 19-50 мм 17 предметов (НГ-6017М-12)






