
Зарядное устройство Аккумулятора 6-12V 9-160AHR 12A Трансформаторное для авто автомобиля PULSO BC-15160
1 301,80 ₴
- Нет в наличии
- Код: 23906

Трансформаторний зарядний пристрій PULSO: ефективність та переваги
Трансформаторний зарядний пристрій використовує принцип роботи трансформатора для перетворення змінного струму в постійний.
Цей тип зарядного пристрою є популярним на ринку завдяки своїм ключовим перевагам: висока надійність, простота конструкції та доступна вартість, що включає низькі витрати на обслуговування та ремонт.
Трансформаторні зарядні пристрої підходять для різних типів автомобільних акумуляторів, забезпечуючи ефективне та безпечне заряджання.
Чи підходить ця модель до Вашого акумулятора?


Панель управління
Конструкція моделі BC-15160 передбачає перемикач напруги, яку Ви встановлюєте перед початком зарядки відповідно до характеристик Вашого акумулятора. Також, за допомоги амперметру Ви можете визначити початковий рівень заряду АКБ та стежити за процесом.


Зарядное устройство аАккумулятора 6-12V 12A 9-160AHR авто автомобиля PULSO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pulso |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 160 А·ч |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Материал корпуса | АБС-пластик, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Ток заряда | 12 А |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Max ток | 12 А |
| Вид | Трансформаторное зарядное устройство |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева, Защита от перезаряда, Защита от перепадов напряжения, Защита от переполюсовки |
| Зарядний пристрій PULSO BC-15160 6&12V/12A/9-160AHR/стрілковий індикатор (BC-15160) | Зарядний пристрій PULSO BC-15160 6&12V/12A/9-160AHR/стрілковий індикатор (BC-15160) |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие амперметра | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Напряжение | 6-12V |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Ручка для переноса | Да |
| Зарядний пристрій PULSO BC-15160 6&12V/12A/9-160AHR/стрілковий індикатор | |
| Зарядний пристрій PULSO BC-15160 6&12V/12A/9-160AHR/стрілковий індикатор | Зарядний пристрій PULSO BC-15160 6&12V/12A/9-160AHR/стрілковий індикатор |
- Цена: 1 301,80 ₴
- Способ упаковки: Зарядний пристрій PULSO BC-15160 6&12V/12A/9-160AHR/стрілковий індикатор (BC-15160)




