Ланцюги на колеса 16 мм R15-20 Протиковзання (2 шт) KB490 4WD
Підходять на такі розміри колеса:
-
235/75 R17.5
-
235/85 R16
-
275/45 R20
-
650 R20
-
700 R18
-
750 R18
-
8.00 R19.5
-
825 R15
-
825 R16
-
9.5 R17.5

- Всі елементи виготовлені з міцної сталі
- Універсальність – ланцюги регулюються під розмір колеса
- Легке та надійне кріплення
- Суттєво збільшують зчеплювальні властивості коліс

Рекомендації з застосування:
- Для легкових авто та позашляховиків – на ведучу пару або на всі колеса
- Для вантажної автотехніки або автобусів зі спареними задніми колесами - на ведучу пару
Не рекомендовано використовувати для довгої їзди по асфальту, а також по бездоріжжю на високій швидкості. Рекомендована швидкість пересування з ланцюгами – 40 км/г. Для збереження цілісності та подовження строку служби рекомендуємо знімати ланцюги одразу після подолання складних ділянок при виїзді на асфальтовану дорогу. Дотримуватись інструкції з використання, де міститься вся необхідна інформація.

Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ490
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| В комплект входит | 2 цепи, Инструкция, Сумка для хранения, Перчатки |
| Вид устройства | Цепи |
| Максимально допустимая ширина колеса | 215 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 20 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Применение для | Внедорожников |
| Радиус колес для установки | 15-22.5" |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Преодоление подъемов, Глина, Снег, Лед, Песок, Земля, Грязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ490 | Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ490 |
Информация для заказа
- Цена: 3 041,70 ₴
- Способ упаковки: Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ490





