Ланцюги на колеса 16 мм R14-16 Протиковзання (2 шт) KB370 4WD
Підходять на такі розміри колеса:
-
195x14
-
670x14
-
185x15
-
175x16
-
195/75x14
-
175/75x16
-
195/70x15
-
205/65x15

- Всі елементи виготовлені з міцної сталі
- Універсальність – ланцюги регулюються під розмір колеса
- Легке та надійне кріплення
- Суттєво збільшують зчеплювальні властивості коліс

Рекомендації з застосування:
- Для легкових авто та позашляховиків – на ведучу пару або на всі колеса
- Для вантажної автотехніки або автобусів зі спареними задніми колесами - на ведучу пару
Не рекомендовано використовувати для довгої їзди по асфальту, а також по бездоріжжю на високій швидкості. Рекомендована швидкість пересування з ланцюгами – 40 км/г. Для збереження цілісності та подовження строку служби рекомендуємо знімати ланцюги одразу після подолання складних ділянок при виїзді на асфальтовану дорогу. Дотримуватись інструкції з використання, де міститься вся необхідна інформація.

Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ370
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| В комплект входит | 2 цепи, Инструкция, Сумка для хранения, Перчатки |
| Вид устройства | Цепи |
| Максимально допустимая ширина колеса | 205 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 16 " |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 14 " |
| Применение для | Внедорожников |
| Радиус колес для установки | 13-16" |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Преодоление подъемов, Глина, Снег, Лед, Песок, Земля, Грязь |
| Установка на застрявший автомобиль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цепи на колеса 16 мм R14-16 Противоскольжения (2 шт) KB370 4WD | Цепи на колеса 16 мм R14-16 Противоскольжения (2 шт) KB370 4WD |
Информация для заказа
- Цена: 2 176,80 ₴
- Способ упаковки: Ланцюги на колеса 16 мм 4WD КВ370




